Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

SSR fotodynamiczne odmładzanie skóry na poziomie materiału genetycznego

Funkcja fotodynamicznego laserowego odmładzania SSR to najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia, lecząca dolegliwości spowodowane starzeniem się skóry i jej nadmierną ekspozycją na słońce. Regularne stosowanie zabiegów odmładzających laserem diodowym Dio Shiro SSR opóźnia proces starzenia. Badania kliniczne wykazały, że stosowanie terapii SSR powoduje fotoodmłodzenie skóry na poziomie materiału genetycznego - emitowane promieniowanie wpływa na ekspresję genów. 

  • Promieniowanie o długości 810 nm (bliska podczerwień) przenika na głębokość od 3 do 30 mm w głąb skóry (dzięki głębokiej penetracji stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu).
  • Dzięki zastosowaniu wysokiej częstotliwości generuje się w skórze właściwej intensywne ciepło, które powoduje skracanie włókien kolagenowych (lifting i ujędrnienie skóry) oraz stymuluje produkcję nowego kolagenu.
  • Ciepło powoduje przyspieszenie mikrokrążenia, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona, odżywiona i rozjaśniona
NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z ZABIEGU SSR TO:
·         genetyczne odmładzanie skóry
·         usuwanie przebarwień 
·         zmniejszenie porów
·         poprawa nawilżenia skóry
·         głębokie wygładzanie skóry
·         wyrównanie kolorytu skóry
·         usuwanie ciemnych „plamek wieku”
·         leczenie pękniętych naczyń włosowatych
·         pobudzenie aktywności fibroblastów w produkcji kolagenu i elastyny
·         zmniejszyć widoczność zmarszczek.

 

Cały zabieg kończy się Nawilżająca maską biocelulozowa z zielonym kawiorem i kwasem hialuronowym.

Zielony kawior bogaty jest w minerały i witaminy, dzięki którym wzmacnia włókna kolagenu, zapewnia skórze jędrność i elastyczność. Kwas hialuronowy oraz hydrolizat skrobi kukurydzianej silnie wiążą wodę w naskórku, zapewniając długotrwałe nawilżenie skóry. Pozyskiwana przez fermentację czarnej herbaty kombucza odżywia oraz wygładza skórę. Dodatkowo poprawia krążenie i wyrównuje koloryt. Ekstrakt z lukrecji delikatnie rozjaśnia i działa przeciwzapalnie.


Seria:
W celu uzyskania optymalnych efektów zabiegi ssr są przeprowadzane zazwyczaj w serii od 3 do 4 zabiegów. Rekomenduje się wykonanie dwóch zabiegów przypominających rocznie.
Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + zabieg SSR+ aplikacja Hydro Green Caviar Biocellulose Mask(w przypadku opcji z szyją i dekoltem na czas aplikacji maski w te partie wmasowywane jest serum z komórkami macierzystymi z jabłoni szwajcarskiej) + aplikacja kremu z komórkami macierzystymi z jabłoni szwajcarskiej
  • Cena: Od 149 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Na problem: zmarszczki, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, widoczny rumień, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory