Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulamin

 

Regulamin świątecznej oferty bonów podarunkowych z prezentami 

                                   od YASUMI Elbląg

 1. Świąteczna oferta bonów podarunkowych obowiązuje w dniach 23.11 – 23.12.2020.
 2. Po spełnieniu warunków zakupu bonu podarunkowego za kwotę określoną w tabeli (dotyczy bonów wartościowych i bonów na określone zabiegi/masaże) osoby kupujące i obdarowane otrzymują prezenty wskazane w tabeli.
 3. Ważność bonu podarunkowego nabytego w dniach 23.11 – 23.12.2020 wynosi 1 rok od dnia zakupu z gwarancją przedłużenia w przypadku ewentualnych rządowych decyzji o tymczasowym zamknięciu Salonu. Przedłużenie okresu ważności będzie równe okresowi ewentualnego zamknięcia Salonu. 
 4. Voucher otrzymany jako prezent od YASUMI Elbląg dla osoby kupującej/obdarowanej w ramach oferty świątecznej należy zrealizować w Instytucie Zdrowia i Urody YASUMI w Elblągu przy ul. Studziennej 30a w terminie 01.01 – 31.05.2021. Upoważnia do skorzystania z jednej usługi zabiegu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

          Voucher może być zrealizowany wyłącznie przez właściciela vouchera, którego dane widnieją na voucherze i            obniża wartość rachunku o wartość widniejącą na voucherze. Aby otrzymać voucher konieczne jest podanie            danych osobowych ze zgodą na ich przetwarzanie.

          Voucher nie łączy się z rabatami i promocjami dostępnymi w YASUMI Elblag.

          Voucher nie może zostać wykorzystany na zakup bonu podarunkowego i kosmetyków.

          Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

          Voucher może być wykorzystany do zapłaty wyłącznie w okresie jego ważności. Nie ma możliwości                          przedłużenia daty ważności vouchera

 1. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty pod numerem telefonu YASUMI Elbląg (733982982), online https://www.moment.pl/yasumi-elblag bądź osobiście w recepcji YASUMI Elbląg z podaniem numeru bonu podarunkowego.
 2. Jedna osoba może otrzymać jeden voucher i mini-produkt  i zrealizować jeden voucher bez względu na ilość zakupionych voucherów. Vouchery są wydawane do zakupu bonów podarunkowych i kosmetyków w okresie 23.11 – 23.12.2020 w recepcji SPA. W przypadku wysyłki bonu na adres osoby obdarowanej swój prezent w postaci bonu/herbatki można odebrać osobiście w recepcji SPA do 23.12.2020.
 3. W przypadku sytuacji nieujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager YASUMI SPA.

Regulamin "Oferty BLACK WEEK ".

 1.       Oferta promocyjna, zwana dalej „ofertą czarny piątek” ważna jest od 20.11.2020 do 30.11.2020
 2.       Jeden klient może skorzystać z oferty więcej niż 1 raz.
 3.       "Oferta BLACK WEEK "nie łączy się z innymi promocjami ,bonami zniżkowymi i kodami rabatowymi .
 4.       Z " Oferty BLACK WEEK " może skorzystać osoba posiadająca wcześniej zakupiony bon na usługę lub            kwotę wyłącznie w Yasumi Elbląg przy ul Studziennej 30a .
 5.       Powyższa oferta nie dotyczy bonów podarunkowych zakupionych w innych  placówkach sieci Yasumi .
 6.       W ramach „oferty BLACK WEEK ”  dostępne są następujące oferty:
  ♥ -50% Depilacja laserowa 2 obszary → pachy i bikini głębokie
  * przy zakupie PAKIETU 4 zabiegów na 2 powyższe obszary równocześnie
  ♥ -40% HIFU  bezoperacyjny lifting skóry bez skalpela
  * oferta obowiązuje na wszystkie obszary
  ♥ -30% na wszystkie masaże w tym KOBIDO i UME oraz rytuały japońskie
  * przy zakupie PAKIETU 3 zabiegów
  ♥  -20% na wszystkie peelingi chemiczne
  * przy zakupie PAKIETU 3 zabiegów
   -10% Lavatron czyli Thermolifting twarzy lub oczu
  * przy zakupie PAKIETU 3 zabiegów
 1.       Klient może wykupić serię danego zabiegu podczas trwania oferty, tj. w dniach 20.11.2020 do 30.11.2020 ze zniżką „BLACK WEEK ”z datą ważności do 31.03.2021
 2.       Klient może zakupić bon podarunkowy na zabieg z „oferty Black Week” dla innej osoby z czasem ważności maksymalnie do 31.03.2021. Bon ten nie podlega przedłużeniu.
 3.       Na wizytę obowiązuje umówienie terminu. Umówiona wizyta możne zostać odwołana najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W innym wypadku wizyta zostaje uznana za zrealizowaną.
 4.    Jeśli są przeciwskazania do wykonania zabiegu zakupionego w ramach „ofert Black Week”, klient może skorzystać z innych zabiegów promocyjnych  lub innych dostępnych w salonie, o równowartości zakupionej usługi w ramach „oferty czarny piątek” ( z możliwościa dopłaty )
 5.    Zakupiona usługa nie podlega zwrotowi ani wymianie na kosmetyki.

 

 

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych:
1. Definicje: bon upominkowy, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta gabinetu, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. Gabinet – placówka YASUMI, w której nabywany i realizowany jest Bon.
2. Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu Gabinetu, bądź osobiście w Gabinecie.
4. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu. 5. Bon ważny jest przez 6 miesiący od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być przedłużona (opcja dostępna wyłącznie podczas składania zamówienia, nie obowiązuje po odbiorze lub wysyłce Bonu).Uwaga! Bony zakupione od 12.11.2020 sa ważne 1 rok
6. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
7. W przypadku, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Bonu, Gabinet nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.
8. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.
9. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
10. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Gabinecie.
11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.
12. Bon może zostać zrealizowany wyłącznie w Gabinecie, w którym został nabyty. Jeśli nabywca jest zainteresowany kupnem bonu do realizacji w dowolnym Gabinecie w sieci, Bon powinien zakupić na stronie www.bony.yasumi.pl
13. Bon może być wykorzystany do zapłaty za preparaty i/lub usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
14. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (adres email znajduje się w zakładce Kontakt) zarezerwowanej wizyty  minimum 5 dni przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa "Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł)
15. Sposób pakowania Bonu oraz zawarte w nim dodatki (gratisy) zależą od wartości Bonu.
16. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager Gabinetu.
17. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.
18. Ochrona danych osobowych:
o Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Bonów i realizacji Usług.
o Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (zakup Bonu).
o Administratorem danych osobowych jest Gabinet - sprzedawca, którego dane znajdują się w zakładce „kontakt” niniejszej strony internetowej.
o Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
o Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
o Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niezbędnych danych osobowych i adresowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.